Спеціальні потреби

Трамп відкидає термін «перезавантаження» щодо відносин з Росією


Дональд Трамп

На думку новообраного президента, цей термін був скомпрометований невдалими спробами екс-держсекретаря Клінтон налагодити відносини з Москвою

Новообраний президент Дональд Трамп вважає, що було б «добре» мати плідні відносини з Росією, але відкидає використання терміну «перезавантаження».

В інтерв'ю газеті The New York Times Трамп заявив, що розмовляв з президентом Росії Володимиром Путіним, але не входив у подробиці.

Він сказав, що було б «добре», якби він і Путін могли порозумітися, але відкинув ідею назвати потепління відносин «перезавантаженням».

Він вказав на критику на адресу екс-держсекретаря Гілларі Клінтон після провалу спроб покращити відносини між двома країнами.

«Я б не використовував цей термін після того, що сталося», - сказав Трамп.

В інтерв'ю Трамп говорив про закордонну політику лише в загальному.

Він сказав, що США не повинні займатися «формуванням державності», повторивши передвиборчі заяви, що війна в Іраку була «однією з найбільших помилок в історії нашої країни».

Новообраний президент зазначив, що у нього є «дуже конкретні» і «потужні ідеї», що стосуються підходів до жорстокої громадянської війни, що точиться в Сирії. При цьому він відмовився повідомити, в чому полягають ці ідеї, незважаючи на наполегливі спроби журналістів.

«Нам потрібно покінчити з тим божевіллям, яке відбувається в Сирії», - сказав він.

Дивіться також: Дональд Трамп опублікував на YouTube основні тези плану на перші 100 днів президентства

XS
SM
MD
LG