Спеціальні потреби

Актуально

Трамп вимагає, щоб суд заборонив банкам надавати Конгресу дані про його фінанси

Президент США Дональд Трамп та члени його сім’ї подали у суд позов на два банки, намагаючись заборонити їм передавати у Конгрес дані про його бізнес.

Запит про надання даних від Deutsche Bank, Capital One та кількох інших фінансових установ розіслали два комітети Палати представників, які розслідують фінанси Трампа.

Позов поданий від імені Трампа, його синів: Дональда Молодшого та Еріка, доньки Іванки та від кількох компаній.

Трампи домагаються, щоб федеральний суддя визнав вимоги незаконними і такими, що не підлягають виконанню.

Представники Демократичної партії у Конгресі заявили, що не припинять своїх намагань.

Адам Шифф, конгресмен-демократ, який очолює Комітет з розвідки у Палаті представників, сказав, що запити про фінансову інформацію є частиною розслідувань “звинувачень про потенційне іноземне втручання у політичний процес у США”.

На підтримку запитів висловилася також голова Комісії з питань фінансових послуг Максін Вотерс, яка також обрана від Демократичної партії.

2017 року банк відкинув запит демократів у Палаті представників про надання інформації щодо фінансових справ президента, посилаючись на захист особистої інформації.

Дивіться також: Адміністрація президента Дональда Трампа береться за порушників імміграційного законодавства США

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG