Спеціальні потреби

Актуально

На сході Туреччини стався потужний землетрус

На сході Туреччини стався потужний землетрус

За даними Служби геології, геодезії та картографії США, землетрус стався неподалік міста Ван, на глибині понад сім кілометрів. Потужність поштовхів, за даними служби, становила сім цілих та три десятих балів.

Відтак, сейсмологічна обсерваторія Босфорського університету Канділлі стверджує, що потужність поштовхів, які сталися на глибині 5 кілометрів, становила 6 цілих та 6 десятих балів.

Турецьке державне інформаційне агентство «Анатоліан» повідомило, що внаслідок землетрусу впало кілька будівель, пізніше пронуло ще кілька поштовхів. Інформації про жертви землетрусу поки що не надходило.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG