Спеціальні потреби

У Стамбулі розпочався саміт країн Центральної Азії


Саміт Організації економічної співпраці в Стамбулі. Виступає президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад.

У Туреччині проходить саміт Організації економічного співробітництва. В ньому беруть, зокрема, участь представники Ірану, Пакистану та Афганістану.

Керівники держав і лідери ділових кіл країн Центральної Азії мають на меті обговорити під час цьогорічної зустрічі питання подальшого розвитку торговельно-економічної співпраці. Як пише турецька преса, на зустрічі в Стамбулі буде зроблено оцінку досягненню цілей поставлених на економічному саміті, що відбувся у Казахстані у 2005 році.

Міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу згадав учора, що Організація економічного співробітництва поки що відстає від поставлених завдань, які вона зобов’язалась досягнути до 2015 року. Він зазначив, що «честолюбну ціль» щодо збільшення міжрегіональної торгівлі з 6 до 20 відсотків до 2015 року «мабуть буде нелегко досягти», враховуючи теперішній рівень торгівлі.

У 2009 році господарем саміту Організації економічного співробітництва був Іран. Тоді президент Махмуд Ахмадінеджад звинуватив Захід у тому, що він спричинився до спалаху глобальної економічної кризи.

XS
SM
MD
LG