Спеціальні потреби

У Туреччині проходить євразійський саміт з питань безпеки


У світлі насильницького рейду ізраїльських сил спеціального призначення на флотилію з гуманітарною допомогою, яка прямувала до сектора Газа, на сьогоднішному саміті з безпекових питань у Стамулі Туреччина чинитиме тиск на Ізраїль.

Туреччина заявила, що вона має намір послабити свої військові та торговельні відносини з Ізраїлем, якщо він не вибачиться за минулотижневий рейд.

Участь у саміті-конференції із взаємодії та заходів довіри в Азії беруть, серед інших, лідери Ірану, Сирії, Пакистану, Афганістану, України та Росії.

Міністерство закордонних справ Туреччини повідомили, що Ізраїль представлятиме дипломат із ізраїльського консульства.

Президент Туреччини Абдулла Гюль матиме окремі розмови із своїми колегами Башаром аль-Ассадом зі Сирії та Махмудом Ахмадінеджадом з Ірану.

У понеділок минулого тижня 8 турків й американець турецького походження загинули коли ізраїльські спецнази вчинили напад на їх корабель, який входив до складу гуманітарного конвою, організованого турецькою організацією, яка намагалися прорватися через встановлену Ізраїлем три року тому блокаду сектора Газа, яким контролює угруповання Гамас.


XS
SM
MD
LG