Спеціальні потреби

Громадський блог «Народний репортер : Арешт Тимошенко» запрошує дописувачів


7-е серпня. Мітинг біля Лук'янівського СІЗО. Фото до блогу "Народний репортер : Арешт Тимошенко" надіслав Андрій Недзельницький.

Голос Америки пропонує всім зацікавленим у різносторонньому висвітленні перебігу подій в Україні після арешту колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко долучитись до наповнення громадського блогу "Народний репортер : Арешт Тимошенко".

Блог існує, як сторінка за адресою http://tymoshenkoarrest.posterous.com/, а також у вигляді спеціального додатку до Facebook сторінки Голосу Америки.

Матеріали надані авторами також можуть бути використані в телевізійних ефірах та редакційних матеріалах на сайті Української служби Голосу Америки.

ЯК ДОДАТИ СВІЙ ПОСТ ДО БЛОГУ:

tymoshenkoarrest@posterous.com - вміст листів (текст, посилання на відео, додані до листа фотографії тощо) надісланих на цю адресу після модерації автоматично опублікується в блозі, за вказаними вище адресами.

Наприклад, посилання на відео ролик на YouTube буде відображено як активне відео віконце, додані до листа фото - як ілюстрації безпосередньо в тілі тексту, pdf-файл відобразиться в спеціальному вікні так, що його зміст можна буде читати, не завантажуючи сам файл.

Редакція Української служби Голосу Америки зберігає за собою право проводити модерацію повідомлень, які надходять до блогу "Народний репортер : Арешт Тимошенко" . Не будуть оприлюднюватись матеріали, які містять погрози, заклики до насильства, обсценну лексику, образи тощо.

Редакція Української служби Голосу Америки просить авторів повідомлень зважати на можливість використання наданих ними матеріалів в телевізійних ефірах та редакційних статтях. Якщо ви заперечуєте проти такого використання, окремо зазначте це в вашому листі/пості.

XS
SM
MD
LG