Спеціальні потреби

Британцям наказали сидіти вдома три тижні, щоб стримати коронавірус


Борис Джонсон оголосив нові жорсткіші карантинні обмеження в Британії під час телезвернення 23 березня 2020 р.

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що з 24 березня його країна запроваджує небувалі в мирні часи обмеження на пересування людей, щоб стримати поширення коронавірусу.

Досі Велика Британія відмовлялася запроваджувати жорсткий карантин, хоча це зробили кілька європейських країн.

Жорсткіші правила оголошені після того, як минулі вихідні засвідчили, що чимало британців не дотримувалися порад про обмеження спілкування, і багато людей виходили сім’ями на прогулянки вулицями, у парках та в інших громадських місцях.

Якщо ви не виконуватимете правила, то поліція буде уповноважена змушувати вас...
Борис Джонсон

Тепер усім заборонено виходити з помешкань, крім випадків життєвої потреби.

Усі заклади будуть зачинені, крім аптек, крамниць, які продають харчові продукти, та інших закладів життєзабезпечення.

Борис Джонсон сказав, що ці жорсткі заходи можуть тривати близько трьох тижнів і впродовж цього часу буде вирішено, чи потрібні будуть зміни в обмеженнях.

“Від сьогоднішнього вечора я вимушений оголосити британцям дуже просту вказівку - вам необхідно сидіти вдома”, - повідомив прем’єр у спеціальному телезверненні.

На рішення уряду в Лондоні вплинули розрахунки, які показали, що національна система охорони здоров’я не справиться з проектованою кількістю хворих в країні.

Від вівторка з дому дозволено виходити лише тим британцям, які мусять це робити відповідно до своїх робочих обов’язків, а також, щоб купити харчі й ліки, і для допомоги іншим людям.

Також передбачається, що з помешкань можна буде виходити один раз на день для вправ надворі. При цьому людям заборонено бути разом з іншими, окрім когось одного зі спільного помешкання.

“Якщо ви не виконуватимете правила, то поліція буде уповноважена змушувати вас і зможе накладати штрафи та розганяти скупчення людей”, - застеріг Джонсон.

Лідер опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбин сказав, що він підтримує нові правила.

Дивіться також: Засідання суду у Нідерландах у справі МН-17 проходило за правилами карантину через поширення коронавірусу

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG