Спеціальні потреби

Попри штормове попередження українці Вашингтона прийшли голосувати


Вибори у Вашингтоні стартували з марафону
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00
Direct link

Вибори у Вашингтоні стартували з марафону

У Сполучених Штатах зареєстровано 44 тисячі українських виборців. З них голосують переважно не більше 10 тисяч.

Виборча дільниця у Посольстві України в США відкрилась вчасно, незважаючи на заблоковані вулиці, заблоковані через проведення марафону навколо українського дипломатичного представництва у Вашингтоні. Українців також не злякало штормове попередження, оголошене в столиці та навколишніх штатах. І хоча зранку на дільниці було не людно, найбільшого напливу на дільниці очікували після обіду. Процес голосування складав враження добре організованої машини. Зранку проголосувати прийшло багато молоді. Щоб виконати свій громадянський обов’язок на цю дільницю прибули українці з сусідніх штатів. Вони вважають свій голос вагомим. Серед таких, студентка програми «Фулбрайт» Людмила:

«Я громадянин України, і це дуже важливо, щоб українці мали можливість використати свій шанс обрати народних депутатів до парламенту»
Віталій Дубіль,
працівник Світового Банку, член комісії
«Вважаю, що голос кожного громадянина важить і це дуже важливо. Приємно організовано, бачусь зі своїми друзями, деякі з них живуть у Вашингтоні, деякі з них сьогодні також прийдуть голосувати, деякі живуть у сусідніх штатах, поїдуть у Нью-Йорк голосувати, сподіваюсь, що в Україні також усі проголосують по максимуму».

Про важливість виборів говорить і працівник Світового Банку Віталій Дубіль, який також був членом виборчої комісії:

«Це мої перші вибори у Сполучених Штатах, тому для мене було важливо не лише прийняти участь, але й допомогти посольству провести вибори. Я громадянин України і це дуже важливо, щоб українці мали можливість використати свій шанс обрати народних депутатів до парламенту».

А інший член виборчої комісії, працівник ООН Ганна Онюско додає:

«Хотілось, щоб майбуття України було позитивним, щоб був економічний та політичний розвиток».
XS
SM
MD
LG