Спеціальні потреби

Актуально

Заступник генсека ООН Мартін Гріффітс прибув до України

Мартін Гріффітс, Заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань і Координатор надзвичайної допомоги. Архівне фото REUTERS/Eduardo Munoz

Заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань, Координатор надзвичайної допомоги Мартін Гріффітс прибув до України з чотириденним візитом, під час якого посадовець, зокрема відвідає Херсон, Миколаїв а також Київ.

Гріффітс побачить місця проживання внутрішньо переміщених осіб, пункти обігріву, а в Києві проведе зустрічі з українськими посадовцями та дипломатами різних країн, повідомили в ООН.

В ООН вказують - за 9 місяців з початку війни в Україні, майже 18 мільйонів людей – приблизно 40% населення країни – потребують гуманітарної допомоги. ООН і гуманітарні організації, серед яких більшість – українські національні неурядові організації, надали критично необхідну допомогу понад 13,5 млн людей з 24 лютого.

"Нещодавні обстріли енергетичної інфраструктури залишають мільйони людей без засобів для опалення будинків, чистої води чи електроенергії, в той час як настає морозна зима", - йдеться в повідомленні.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG