Спеціальні потреби

"Спільне" між подіями в Каталонії та Україною назвав експерт у Вашингтоні


В інтересах Росії характеризувати події на сході України та поточну ситуацію у Каталонії, як рівнозначні - насправді ж між ними немає нічого подібного. Про це у коментарі "Голосу Америки" заявив Ґреґорі Файфер, американський експерт з питань Росії, автор книги "Росіяни" (2014-й), присвяченої рокам перебування при владі Володимира Путіна.

ЄС не може зволікати із діями щодо протистояння у Каталонії

За словами Файфера, щось "спільне" для ситуацій в Україні та Каталонії з'явиться лише якщо реакція Європейського Союзу у випадку Каталонії запізниться так само, як і у випадку із реакцією на початку подій на сході України.

При цьому експерт наголосив, що у випадку подій у Іспанії йдеться про ситуації всередині країни-члена ЄС, а у випадку України - про зовнішню агресію з приводу країни, яка все ж не є членом Європейською Союзу.

"ЄС не може зволікати із діями щодо протистояння у Каталонії", - наголошує Файфер на своїй сторінці у Twitter.

Дивіться також: Що спровокувало опіоїдну епідемію у США?

Що спровокувало опіоїдну епідемію у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG