Спеціальні потреби

США в ОБСЄ привітали прогрес з реформами в Україні


На фото: президент України Володимир Зеленський

Сполучені Штати Америки вітають нещодавній прогрес щодо ключових реформ в Україні та аплодують роботі усіх українців, які виступають за подальший прогрес. Про це заявив в.о. політичного та економічного радника Місії США до ОБСЄ Дарнелл Бал. Текст заяви розміщено на сайті Місії США до ОБСЄ.

"Як заявив державний секретар Блінкен у своїх зауваженнях під час нещодавньої Конференції щодо реформ в Україні (Ukraine Reform Conference), “Імовірно жодне питання не є більш важливим для майбутнього України як захищеної, процвітаючої демократії, ніж зменшення корупції”. Ми дякуємо Литві за проведення цьогорічної конференції, та Швейцарії за готовність прийняти конференцію наступного року. Ми вітаємо нагоду продовжувати працювати з вами, нашими українськими партнерами, та усіма країнами учасниками ОБСЄ для підтримки реформ, які сприятимуть реалізації євро-атлантичних прагнень України", - йдеться у заяві.

4-та міжнародна Конференція щодо реформ в Україні відбулась на початку липня у Литві.

Як повідомляв "Голос Америки", у червні заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент наголосив, що боротьба із корупцією є частиною як внутрішньої повістки, так і зовнішньої політики США.

“Це не те, що думають американці. Це те, чого вимагають українці. Сім років тому, у 2014, в Україні відбулась Революція гідності. А без справедливості не може бути гідності. Тож ми розуміємо, що це очікування українців. І США готові висловлювати підтримку успіхам України через інституційні реформи, ключовими з яких є реформи сектору правосуддя”, - сказав Джордж Кент в коментарі українській службі "Голосу Америки".

Дивіться також: До ведмежого притулку "Домажир" у Львівській області привезли трьох маленьких ведмежат

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG