Спеціальні потреби

Екс-генсек НАТО назвав голосування Ради за виборчий кодекс доказом реальності реформ


Це ще не прорив, але свідчить про існування тренду: реформи в Україні реально рухаються уперед
Балаш Ярабік

Реформи в Україні справді рухають уперед. Про це заявив експерт аналітичного центру Carnegie Endowment for International Peace Балаш Ярабік, коментуючи ухвалення ВР у першому читанні проекту Виборчого кодексу.

Раніше Верховна Рада у першому читані проголосувала за проект Виборчого кодексу, який передбачає голосування за відкритими списками.

"Це ще не прорив, але свідчить про існування тренду: реформи в Україні реально рухаються уперед", - твітує Ярабік.

За проект закону №3112-1, авторства Андрія Парубія, Леоніда Ємця та Олександра Черненка, проголосувало 226 нардепів.

"Цим документом пропонується застосувати виборчу систему, яка дозволяє персоніфікувати голосування ("відкриті" списки кандидатів), із запровадженням регіональних виборчих округів", - відзначає "Українська правда".

Реформи не буксують
Екс-генсек НАТО

Голосування у ВР відзначив і колишній генеральний секретар НАТО, радник Порошенка та політичний лобіст, Андерс Фоґ Расмуссен.

"Добрі новини: Рада у першому читанні ухвалила виборчу реформу: пропорційну систему та відкриті партійні списки. Реформи не буксують", - відзначив екс-генсек НАТО.

Дивіться також: Антикорупційний суд – найважливіший наступний крок, який має зробити Україна, щоб побороти корупцію

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG