Спеціальні потреби

Українці не чекають від США уваги до України - результати опитування


Адміністрація Обами не стане приділяти Україні більше уваги. Так вважають 66 відсотків людей, які проголосували на сайті Голосу Америки.

Чи очікуєте ви змін у політиці Сполучених Штатів щодо України після президентських виборів у США?
Питання Теми тижня
Барак Обама готується провести кадрові зміни у своїй адмінстрації. Про бажання піти у відставку вже повідомила Держcекретар Гілларі Клінтон. Від наступного керівника зовнішньо-політичного відомства США, кажуть експерти, Обама очікує конкретних результатів, яких не вдалося досягти під час його першого терміну.

Зміни можуть торкнутися і взаємин Вашингтона з Москвою, де не виправдала сподівань політика перезавантаження відносин.

У зв'язку з цим у рамках нашої рубрики Тема Тижня, Голос Америки запитав наших глядачів, Чи очікуєте ви змін у політиці Сполучених Штатів щодо України після президентських виборів у США?"
31 відсоток людей, які проголосували на нашому веб сайті очікують змін у відносинах Вашингтона та Києва. 66 відсотків - змін у політиці США щодо України не очікують, і 3 відсотки не визначилися з відповіддю
31 відсоток людей, які проголосували на нашому веб сайті очікують змін у відносинах Вашингтона та Києва. 66 відсотків змін у політиці США щодо України не очікують, і 3 відсотки не визначилися з відповіддю.

Ця тема викликала жваві дискусії як на нашому вебсайті так і на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Процитую декілька коментарів наших глядачів:

"Думаю, жодних змін не буде. Для того, щоб ставлення змінилось, має змінитись сама Україна. А у нас все, як і було: зашорені люди, корупція, Янукович і тому подібне. Просвіту не видно" - каже Антоніна Бажан з Києва.

"Час нової політики Америки відносно України настав. Це політика рішучого відриву України від Росії і втягування її в економічну сферу США" - вважає Віктор з Києва

"Якщо Америка дійсно колиска демократії, а вибори - храм демократії, то подальші, відносно теплі відносини з криміналітетом при владі в Україні неможливі, якою б геополітичою доцільністю вони не були викликані" - пише нам Тетяна, з Зарубіжного, Луганської області.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG