Спеціальні потреби

Проросійські екстремісти продовжують окупацію будинків у Східній Україні


Проросійські екстремісти
Проросійські екстремісти і далі окупують державні будинки у східному районі України, незважаючи на досягнення між Києвом і Москвою угоди про деескалацію ситуації.

Лідер екстремістів Денис Пушилін заявив, що угода не стосується його бойовиків і що він піде на поступки лише після того, як у відставку подасть український уряд.

Угоду було досягнуто після того, як Україна, Росія, Сполучені Штати і Європейський Союз провели переговори у Женеві. Вона передбачає евакуацію всіх урядових будинків і роззброєння екстремістів.

Проте в ній дуже мало конкретних заходів для закінчення кризи, і багато лідерів західних країн скептично оцінюють те, чи Росія дотримуватиметься взятих на себе зобов’язань.

Тимчасом президент Барак Обама заявив у Вашингтоні, що він продовжуватиме підготовку санкцій проти Росії на випадок, що вона не вдасться до деескалації ситуації.

У спільній заяві чотирьох країн, що вели переговори, сказано про амністію для протестувальників, які складуть зброю і залишать окуповані будинки. Амністія не стосуватиметься осіб винних у серйозних злочинах.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив Верховній раді у п’ятницю, що він дотримуватиметься угоди про амністію.

Відео - найголовніше

Цвітіння сакури у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00
XS
SM
MD
LG