Спеціальні потреби

Актуально

Україна обмежує експорт зернових

Україна повідомила про плани обмеження експорту пшениці та ячменю на решту поточного року з приводу нищівної посухи, яка завдала шкоди урожаєві у значній частині Центральної і Східної Європи.

Міністерство сільського господарства України заявило у вівторок, що запропонує обмеження на експорт зернових до 2.5 мільйонів тонн, починаючи з першого вересня. Як сказано в заяві, воно дозволить експортувати мільйон тонн зерна, яке вже перебуває в портах, перед тим, як увійде в силу розпорядження про квоти.

Як передбачається, уряд підтримає обмеження на експорт уже в середу.

Україна, яка є провідним експортером ячменю і шостим найбільшим експортером пшениці у світі, зазнала збитків у результаті цієї самої посухи, яка спонукала також Росію заборонити експорт свого зерна на початку цього місяця. Російська заборона, як і обмеження експорту Україною, має на меті стабілізувати запаси продовольства в країні і ціни.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG