Спеціальні потреби

США нададуть Україні додаткову військову, гуманітарну допомогу


Барак Обама, президент США

Крім цього, президент Обама уповноважив державного секретаря США Джона Керрі виділити Україні 20 мільйонів доларів додаткової військової допомоги.

За повідомлення посольства США в Україні, Сполучені Штати нададуть Україні додатково сім з половиною мільйонів доларів на гуманітарну допомогу постраждалим внаслідок конфлікту на Донбасі.

Кошти підуть на потреби внутрішньо переміщених осіб: їжу, медикаменти, одяг та інші матеріали. Таким чином загальна сума гуманітарної підтримки Україні від США з початку кризи склала 69 мільйонів доларів.

Тим часом, президент Барак Обама уповноважив державного секретаря США Джона Керрі надати Україні 20 мільйонів доларів додаткової військової допомоги

Про це йдеться у меморандумі, опублікованому на сайті Білого дому.

«Делегувати держсекретареві право надати уряду України матеріальні засоби та послуги з оборони, а також військове навчання та тренування від Міністерства оборони США обсягом до двадцяти мільйонів доларів», - повідомили в адміністрації Обами.

При цьому до 1,5 млн доларів США виділяють на нелетальне озброєння для України.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт у своєму Twitter також про це писав:

«Разом з новими системами контрбатарейної боротьби допомога США Україні в галузі безпеки становить $265 млн – і це ще не все... »

XS
SM
MD
LG