Спеціальні потреби

США нададуть Україні додаткову військову, гуманітарну допомогу

  • Голос Америки

Барак Обама, президент США

Крім цього, президент Обама уповноважив державного секретаря США Джона Керрі виділити Україні 20 мільйонів доларів додаткової військової допомоги.

За повідомлення посольства США в Україні, Сполучені Штати нададуть Україні додатково сім з половиною мільйонів доларів на гуманітарну допомогу постраждалим внаслідок конфлікту на Донбасі.

Кошти підуть на потреби внутрішньо переміщених осіб: їжу, медикаменти, одяг та інші матеріали. Таким чином загальна сума гуманітарної підтримки Україні від США з початку кризи склала 69 мільйонів доларів.

Тим часом, президент Барак Обама уповноважив державного секретаря США Джона Керрі надати Україні 20 мільйонів доларів додаткової військової допомоги

Про це йдеться у меморандумі, опублікованому на сайті Білого дому.

«Делегувати держсекретареві право надати уряду України матеріальні засоби та послуги з оборони, а також військове навчання та тренування від Міністерства оборони США обсягом до двадцяти мільйонів доларів», - повідомили в адміністрації Обами.

При цьому до 1,5 млн доларів США виділяють на нелетальне озброєння для України.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт у своєму Twitter також про це писав:

«Разом з новими системами контрбатарейної боротьби допомога США Україні в галузі безпеки становить $265 млн – і це ще не все... »

XS
SM
MD
LG