Спеціальні потреби

Росія відкинула критику ЄС щодо її політики стосовно України


Дмитро Пєсков
У вівторок Росія відкинула як «недоречні» критичні висловлювання лідерів Європейського Союзу про політику Москви стосовно України, підкресливши, що Росія поважає і готова вітати будь-яке рішення української сторони про співпрацю з ЄС.

"Президент вже неодноразово з’ясовував нашу позицію, і в цілому вона звучала на самих різних рівнях. В даному випадку недоречно говорити про будь-який тиск", - заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков агентству "Інтерфакс".

Він підкреслив, що Росія поважає і готова вітати будь-яке рішення української сторони, так як це є суверенною і внутрішньою справою України.

У понеділок голова Європейської ради Герман Ван Ромпей і голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу оприлюднили заяву, в якій засудили російську позицію щодо угоди України з ЄС.

У заяві зазнгачалосяя, що лідери Євроради та Єврокомісії обізнані "про зовнішній тиск, який відчуває Україна", і сподіваються, що "короткострокові міркування не переважають над довгостроковою вигодою від цього партнерства".

Минулого тижня уряд України призупинив підготовку до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, яку планувалося підписати на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада.

Одночасно український уряд заявив про намір розвивати економічні відносини з Росією та СНД.
XS
SM
MD
LG