Спеціальні потреби

Агентство ООН назвало найбільші гуманітарні проблеми на сході Україні


Покращити гуманітарну ситуацію на сході України закликає міжнародну спільноту верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Ґранді. Про це йдеться у заяві агенції ООН у справах біженців UNHCR.

Філіппо Ґранді закликав усіх причетних до конфлікту на сході України прикласти зусиль, щоб полегшити спосіб проходження людей через пункти пропуску та створити умови для доставки гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту.

Минулого тижня Філіппо Ґранді вперше як верховний комісар ООН у справах біженців відвідав Україну. Серед найбільших гуманітарних проблем у регіоні він назвав ізоляцію мешканців, брак доступу людей до медичних та соціальних послуг, кілометрові черги на пунктах пропуску.

У заяві йдеться, що в рамках програми допомоги агентство ООН у справах біженців з партнерами вже відновили в Україні 1 200 житлових будинків на непідконтрольних уряду територіях, наступного року планується відбудова ще 2 тисяч будинків.

Генеральна Асамблея ООН призначила Ґранді верховним комісаром у справах біженців, однієї з найбільших у світі гуманітарних організацій, з 1 січня цього року на 5-річний термін.

Дивіться також: Значення політичної спадщини Обами для українсько-американських стосунків - оцінка українських експертів

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG