Спеціальні потреби

США: Україні немає сенсу боротись за своє тіло на Донбасі, якщо вона віддає душу корупції


"Останні події, зокрема, зрив розслідування корупції на високому рівні, затримання посадових осіб з Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і вилучення чутливих файлів НАБУ, викликають занепокоєння щодо прихильності України боротьби з корупцією", - йдеться в заяві речниці Державного Департаменту США Гедер Науерт, оприлюдненій 4 грудня.

"Ці дії, очевидно, є частиною зусиль з підриву незалежних антикорупційних інститутів, які Сполучені Штати та інші країни допомогли підтримати. Це підриває довіру громадськості і загрожує зменшенням міжнародної підтримки України", - наголошує Науерт.

Державний Секретар США Тіллерсон заявив: "Для України немає сенсу боротися за своє тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу від корупції. Антикорупційні інститути повинні підтримуватися, фінансуватися і захищатися".

Науерт закликала "всі гілки влади в Україні спільно працювати над викоріненням корупції з суспільного життя" і наголосила, що саме це відображатиме волю народу".

Подолання корупції є ключем для досягнення стабільності, безпеки та добробуту для всіх українців, наголошується в заяві.

Дивіться також: "Дехто на Заході вважає, що Україна винна у тому, що сталося на Донбасі, але війну нам нав’язали"

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG