Спеціальні потреби

Актуально

У Вашингтоні проходять ‘Українські дні – 2010’Українська національна інформаційна служба, яка є зв’язковим бюро Українського конгресового комітету Америки (УККА), цими днями проводить у Вашингтоні ряд заходів під назвою «Українські дні – 2010». Представники бюро зустрічаються з конгресменами та сенаторами США і намагаються переконати їх більше уваги приділяти українським питанням і темі двосторонньої співпраці між Україною та Сполученими Штатами.

Представники української діаспори з різних американських штатів зібралися в середу вранці у Вашингтоні, щоб спланувати, яким чином найкраще донести свої ідеї до американських законодавців.

Голова Української національної інформаційної служби Михайло Савків покликав на допомогу досвідчених у вашингтонській політиці людей, щоб ті поділилися таємницями впливу на Конгрес.

Юрист і віце-президент УККА у Бостоні Павло Рабченюк приїхав до Вашингтона, щоб поговорити зі своїм конгресменом. Він каже:

«Український конгресовий комітет і Українська національна інформаційна служба є групами захисту і просування інтересів України. Сьогодні і завтра ми зустрічатимемося з представниками Палати представників і сенаторами США. Наша мета – переконати їх збільшити підтримку з боку Сполучених Штатів Україні. Ми шукаємо нові точки для співпраці у бізнесі, енергетиці, а також хочемо, щоб Конгрес США офіційно визнав факт українського Голодомору, і щоб американці знали більше про цю трагедію».

Активісти української громади переконані, що їх голос матиме вплив на американських законодавців. Пан Рабченюк продовжує:

«Кожен з нас зустрічатиметься з сенаторами та конгресменами від наших штатів. Всі ми також є їхніми виборцями. Під час зустрічей ми наголошуємо, що ми є частиною організованої, впливової сили, яка має потужний вплив на місцеві вибори. І те, що ми діємо спільно, дає нам сильніший голос, і Конгрес не може ігнорувати наші прохання щодо України».

Павло Рабченюк не приховує, що багато представників діаспори розчаровані результатом президентських виборів в Україні, але при цьому вони сподіваються, що новий президент не зрадить інтересів України:

«Але надія залишається. Ми дамо Януковичу шанс і спробуємо підтримати і підбадьорити його у його роботі на благо України і українського народу».

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG