Спеціальні потреби

Виставка "Укроборонпрому" у США викликала запитання: навіщо Україні взагалі американська зброя?


Фото зі сторінки ДК "УкрОборонПрому" у Twitter
Чому Україна просить США про надання летальних озброєнь, якщо компанія, яка постачає зброю для її збройних сил, рекламує свою продукцію закордоном?

"Чому Україна просить США про надання летальних озброєнь, якщо компанія, яка постачає зброю для її збройних сил, рекламує свою продукцію закордоном?", - таке запитання виникнуло у американського видання The Foreign Policy з приводу участі "Укроборонпрому" у виставці AUSA, яка цього тижня проходить у столиці США, Вашингтоні.

Видання відзначає, що державний концерт "Укроборонпром", серед іншого, представив безпілотну наземну бронемашину "Фантом-2" та новітній БТР.

На запитання The Foreign Policy щодо причин через які Україна просить летальну допомогу у США відповіла директор "Укроборонпрому" з комунікацій Роксолана Шейко.

"Виходячи з нашого досвіду, ми прибули сюди, щоб продемонструвати нашу експертизу та потенціал - показати, що ми можемо бути партнерами.... Ми не політики... ми готові розробляти, виробляти та постачати", - наводить слова Шейко видання.

Сайт "Укрооборонпрому" відзначає, що ДК вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA-2017 (Association of the US Army) у Вашингтоні. На стенді концерну представлено новітню українську техніку, більшість з якої довела свою ефективність та захищеність реальними бойовими діями – бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користується українська армія.

Дивіться також: Декомунізація - наймасштабніша суспільна дискусія довкола українського минулого - В’ятрович

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG