Спеціальні потреби

Хвилю реформ після відставки Абромавичуса прогнозує Андреас Умланд


Доктор політичних наук Андреас Умланд

"Думаю, в Україні всі розуміють, що це буде мати наслідки" в українській політиці - розповідає професор Умланд в коментарі Голосу Америки.

Відносини України та Заходу не зміняться через відставку міністра Айвараса Абромавичуса. Так вважає Андреас Умланд, старший співробітник Інституту євроантлантичної співпраці.

«Я не думаю, що будуть якісь зрушення (у відносинах України та Заходу – ред.), тому що зараз у Києві відбудуться якісь зміни. Діалектика української політики є такою, що, швидше всього, це призведе до нового витка реформ. Тобто ефектом цього відходу, цієї знакової події, стане якесь оновлення уряду і якась нова хвиля реформ», - розповів Голосу Америки" Умланд.

При цьому він впевнений, що зміни в українській політиці зараз невідворотні.

«Я не можу собі уявити, щоб ось такий відхід Абромавичуса просто лишився без наслідків, і щоб нічого не змінилось. Думаю, в Україні всі розуміють, що це буде мати наслідки. Можливо, буде зміна компетенції різних міністерств. А можливо, навіть будуть нові люди, включно з прем’єр-міністром, я б цього не виключав. Але те, що будуть певні оновлення – це очевидно», - зазначив Андреас Умланд, старший співробітник Інституту євроантлантичної співпраці.

На заяву про відставку міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса негативно відреагували низка західних країн світу, зокрема і Сполучені Штати. Директор-розпорядник МВФ також висловила стурбованість заявами міністра.

Дивіться також: Сергій Березенко: Айварас Абромавичус мав спершу поговорити з нардепами, а не йти у відставку

Сергій Березенко: Айварас Абромавичус мав спершу поговорити з нардепами, а не йти у відставку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:44 0:00

XS
SM
MD
LG