Спеціальні потреби

Почалось виведення американських військ з Афганістану


Американський солдат сидить на багажі, готуючи до повернення з Афганістану.

Американські військові у п’ятницю підтвердили інформацію про виведення близько 650-ти американських вояків з північної провінції Афганістану Парван. Військові відбули до США у середу. За офіційною інформацію виведених з Афганістану військових вже не замінить інший військовий підрозділ.

Минулого місяця президент США Барак Обама заявив, що до вересня 2012-го року з Афганістану буде виведено 33 тисячі американських військових. Таким чином чисельність американського контингенту в країні буде скорочено до рівня, який був до 2009-го року.

Очікується, що решта 100 тисяч військових США в Афганістані повернуться додому до кінця 2014-го року. Передбачається, що до того часу контроль в країні повністю переберуть на себе афганські сили безпеки.

Військова операція США в Афганістані не користується підтримкою з боку громадян Америки. Протягом останніх 10-ти років на війну було витрачено трильйон доларів. Минулого місяця президент Обама заявив, що для США настав час сконцентруватись на побудові власної держави.

Відео

Інтерв'ю із Оленою Шуляк. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
XS
SM
MD
LG