Спеціальні потреби

Міністр юстиції Ерік Голдер мав розмови в Кабулі на тему боротьби з корупцією


Міністр юстиції Сполучених Штатів Ерік Голдер заявив, що афганські лідери мусять робити більше для покращення керівництва країною і закріплення верховенство права в Афганістані в час, коли уряд намагається обмежити корупцію.

Голдер мав зустріч з Гамідом Карзаєм та іншими високопоставленими офіційними особами, відвідуючи Кабул у середу. Це була перша подорож Голдера до Афганістану з часу призначення його на посаду міністра юстиції.

Голдер заявив, що Сполучені Штати віддані справі співпраці з Афганістаном для досягнення довготермінової стабільності шляхом дотримання верховенства права. Він сказав, що боротьба з корупцією є головним пріоритетом адміністрації Обами. Голдер також додав, що всі афганці повинні мати доступ до справедливої, ефективної і прозорої юридичної системи.

У понеділок американська конгресменка Ніта Лові, яка очолює підкомітет Палати представників з питань іноземної допомоги, заявила, що вона блокує майже чотири мільярди доларів для Афганістану після повідомлень засобів масової інформації, що велика частина американської допомоги опиняється в руках афганських посадовців і що її вивозять з країни.

XS
SM
MD
LG