Спеціальні потреби

Актуально

У Китай з триденним візитом прибув міністр оборони США

У Китай з триденним візитом прибув міністр оборони США

У неділю міністр оборони США Роберт Ґейтс розпочав триденний візит до Пекіна, який має на меті поліпшення зв’язків між КНР і США у військовій галузі.

Перебуваючи у Пекіні, Ґейтс матиме розмови з президентом Ху Цзінтао та іншими китайськими високопосадовцями. Він також планує вдатися до чергових заходів у спробі переконати армію Китаю встановити стабільні лінії комунікації із США, аби запобігти непорозумінням, які можуть викликати протистояння.

У розмові з журналістами на борту літака в дорозі до Китаю, Ґейтс висловив занепокоєння найновішими видами китайської зброї. Він сказав, що, за ознаками, китайці зробили набагато більше поступу у будівництві свого першого винищувача-невидимки, аніж раніше вважалося.

З Пекіна Ґейтс відбуде до Південної Кореї, а відтак до Японії для розмов у справі напруження на Корейському півострові.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG