Спеціальні потреби

США посилюють безпеку свого кордону з Мексикою


Боротьба уряду Мексики з наркоторгівлею та переділ зон впливу призвели до ескалації насильства у прикордонних мексиканських районах, що час від часу перекидається на американську територію.

Окрім того, незважаючи на нестабільну економіку в США та побудовані паркани на певних відрізках кордону, мексиканці продовжують нелегально перетинати кордон у пошуках кращого життя.

Адміністрація Барака Обами надсилає на кордон з Мексикою 1200 членів Національної гвардії, які поповнять 20-ти тисячний контингент митників та прикордонників. Місцеві мешканці вітають новину.

Окрім дислокації військових, Барак Обама звернувся до Конгресу з проханням виділити додаткових 500 мільйонів доларів на посилення безпеки на кордоні. Щоправда, республіканці вважають ці кроки не достатніми.

Один з прикордонних штатів - Аризона, просить направити шість тисяч військових на приборкання насильства, контрабанди наркотиків та людей з мексиканського боку.

Однак, Барак Обама боїться, що дислокація шести тисяч військових на кордоні матиме негативний вплив на імідж США на міжнародній арені і викличе спротив у середині країни. Національні гвардійці, яких він надсилає на кордон, допомагатимуть прикордонникам, але не будуть виконувати функції правоохоронців.
Інше за темою

XS
SM
MD
LG