Спеціальні потреби

Китай піддав критиці США за навчання в районі Південно-Китайського моря


Голова О’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен і начальних Генерального штабу Збройних сил КНР генерал Чень Бінде перед розмовами в Пекіні

Високопоставлений командувач Збройних сил Китаю генерал Чень Бінде піддав різкій критиці Сполучені Штати за військові навчання в Південно-Китайському морі та продовження розвідувальних польотів уздовж узбережжя КНР.

Генерал Чень Бінде зробив таку заяву на спільній прес-конференції зі своїм американським партнером, головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адміралом Майком Малленом. Чень сказав, що недавні навчання з Філіппінами та В’єтнамом були «винятково невідповідні» в час, коли Китай причетний до територіальних суперечок з обома країнами.

Після розмов з Малленом Чень також звинуватив американську сторону в тому, що американські розвідувальні літаки здійснюють польоту на дистанції 25 кілометрів від узбережжя Китаю. Він закликав Сполучені Штати взяти до уваги почуття китайського народу.

Адмірал Маллен, який перебуває в Китаї з чотириденним візитом, відповів, що Сполучені Штати протягом десятиліть ведуть навчання зі своїми друзями і союзниками в регіоні і що далі робитимуть це. Він також сказав, що США продовжуватимуть розвідувальні польоти, які є «міжнародною нормою».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG