Спеціальні потреби

Актуально

Американська економіка сповільнює оберти; споживачі – стурбовані

У багатьох оприлюднених звітах, як урядових так і приватних, говориться про сповільнення економічного росту і спад довіри споживачів у Сполучених Штатах.

У звіті Міністерства торгівлі США зазначено, що внутрішній валовий продукт (ВВП) США у другому кварталі цього року зріс лише на 2,4 %, що значно нижче, ніж за перші 3 місяці цього року.

Показник валового внутрішнього продукта дає найвиразнішу уяву про стан економіки і добробут країни. Багато економістів прогнозують подальше сповільнення його росту до кінця 2010 року.

Результати дослідження Мічиганського університету вказують також на дещо песимістичніші настрої поміж американських споживачів. Згідно з найновішими даними, показник довіри споживачів понизився на понад 8 % .

Занепокоєні економічною ситуацією в США американці вірогідно менше витрачатимуть грошей на нові товари і послуги. Економісти пильно спостерігають за настроями споживачів, попит яких підживлює у значній мірі розвиток найбільшої у світі американської економіки.

Втім згідно зі звітом приватної дослідницької групи, підприємницька діяльність на Середньому Заході США зростає.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG