Спеціальні потреби

Кількість прохань про допомогу по безробіттю у США зменшилась


Кількість прохань про допомогу по безробіттю у США зменшилась

У Сполучених Штатах несподівано зменшилась кількість прохань на отримання допомоги по безробіттю, що може означати початок поліпшення ситуації на американському ринку праці.

Звіт Міністерства праці США вказує, що кількість людей, які вперше звернулись за допомогою про отримання допомоги з безробіття понизилась на 21 тисяч. А з врахуванням сезонної поправки це становить 434 тисяч – тобто число прохачів зменшилось до найнижчого впродовж останніх 3 місяців рівня. До речі, це є всупереч прогнозам аналітиків, які передбачали деяке збільшення прохань про допомогу по безробіттю.

Кількість людей, які вперше цього року звернулись з проханням про надання їм допомоги коливалась здебільшого в межах 450 тисяч. Отже спад цього показника може бути сигналом щодо збільшення попиту працедавців на робочу силу.

Втім рівень безробіття у США далі залишається нижче 10%, тобто на такому ж рівні як і був впродовж останніх місяців.

За оцінкою урядових експертів, майже 15 мільйонів американців тепер є в пошуках праці, в додаток до 9 мільйонів людей, які хотіли б працювати повний робочий день, але мають поки що можливість лише на часткову зайнятість.

XS
SM
MD
LG