Спеціальні потреби

У третьому кварталі американська економіка зросла на два відсотки

  • Голос Америки

Уряд Сполучених Штатів заявив, що за період від липня до серпня американська економіка зросла на два відсотки, тобто вона розвивалася значно швидшим темпом, ніж це передбачали економісти.

У п’ятницю уряд повідомив, що зростанню економіки сприяли більші витрати споживачів, яке становить 70% американської економіки.

Американські економісти передбачали зростання на рівні 1.8% у третьому кварталі, тобто лише на 0.5% більше, ніж у квітні, травні і червні.

Крім цього, американський уряд заявив, що збільшення витрат на проекти національної оборони і відновлення житлобудівництва сприяло швидшому розвитку економіки. Це компенсувати нульові витрати ділового сектора на нове обладнання та комп’ютерне програмне забезпечення, яке було найнижчим у цій категорії за останні три роки, та економічні наслідки нищівної посухи влітку в більшості сільськогосподарських районів країни.

Економіка США поволі виходить з глибокої рецесії 2008-2009 років, найбільшого спаду від Великої депресії 1930-х років. Проте, ще 12 мільйонів людей залишаються без праці, і повільне зростання недостатнє для того, щоб значно скоротити безробіття.

Стан американської економіки – на думку більшості громадян – становить центральне питання президентської кампанії перед виборами, що відбудуться шостого листопада.
XS
SM
MD
LG