Спеціальні потреби

У США найнижче безробіття за останні п’ять років


У місяці грудні минулого року кількість безробітних у Сполучених Штатіх різко зменшилася до 6.7% робочої сили. Це найнижче безробіття за останні понад п’ять років, хоча кільність нових робітників збільшилася лише на 74 тисячі.

Уряд США повідомив у п’ятницю, що безробіття зменшилося із семи відсотків у листопаді, однак це число включає також тих людей, які припинили пошуки нової роботи, і тому не були взяті до уваги урядом як частина безробітних.

Рівень безробіття сягав понад сім відсотків з часу перших ознак різкої рецесії наприкінці 2008 року, але зменшився на 1.2% протягом 2013 року.

Економічсти передбачали, що ринок праці додасть 191 тисяч місць праці минулого місяця після активного приймання на роботу у жовтні і листопаді минулого року. Однак обмежена кількість нових робітників виявила ознаки, що в кінцевих тижнях 2013 року темп розвитку американської економіки дещо сповільнився.

Американська економіка розвивалася постійно, навіть якщо інколи неоднаковим темпом, роблячи чималий поступ протягом останніх кількох місяців.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

Чого очікувати Україні на самітах «Групи Семи». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00
XS
SM
MD
LG