Спеціальні потреби

Вибори у США: республіканці серйозно загрожують впливам демократів


Вибори у США: республіканці серйозно загрожують впливам демократів

Громадяни США беруть участь у виборах, які, дуже ймовірно, змінять баланс сил у Конгресі, що створить серйозний виклик законодавчим планам президента Барака Обами.

По всій країні виборці приходять до виборчих дільниць, розташованих переважно в шкільних будинках та громадських центрах, щоб обрати своїх кандидатів. Вибори у США – це звичайний робочий день.

Опитування громадської думки вказують на те, що Республіканська партія перебере контроль у Палаті представників від Демократичної партії. Республіканці, дуже ймовірно, здобудуть також додатково кілька місць у Сенаті.

Високе безробіття, яке сягає майже 10%, а також сильне занепокоєння з приводу стану американської економіки, допомогли республіканцям. Голова партії Майкл Стіл заявив наприкінці виборчої кампанії, що республіканці розраховують на «свіжий початок з американським народом».

Республіканці також отримали підтримку з боку «Партії чаювання», руху, що об’єднує місцеві групи, які закликають до зменшення податків і скорочення урядових витрат.

Відео

Інтерв'ю із Оленою Шуляк. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
XS
SM
MD
LG