Спеціальні потреби

Актуально

Комітет Палати представників: законодавець порушила етичні правила

Комітет з питань етики Палати представників США звинуватив законодавця з Каліфорнії Максін Вотерс у порушенні етичних норм. Це вже другий законодавець-демократ Палати представників протягом кількох останніх тижнів, що опинився перед такими звинуваченнями.

Вотерс звинувачують у тому, що вона просила надати допомогу банкові, в якому її чоловік має інвестиції. Пані Вотерс, яка є відомим членом комітету фінансового комітету Палати представників, заперечила звинувачення, кажучи, що її не змусять визнати щось, чого вона не зробила. Вона також заявила, що оспорюватиме звинувачення під час прилюдного слухання.

Подробиць звинувачень не подано до загального відома.

Повідомлення про це зроблено через кілька днів після того, як слідчі комітету з питань етики висловили догану нью-йоркському законодавцеві демократу Чарльзу Ренґелу, якого звинувачено у 13 порушеннях етичних норм і федеральних законів.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG