Спеціальні потреби

До Сирії прибуде підрозділ американських сил спеціального призначення

  • Голос Америки

Військовослужбовці американських сил спеціального призначення

Американські офіційні особи повідомили, що до Сирії буде надіслано невелику групу американських сухопутних військ. Американсські військовослужбовці «служитимутиь порадами і допомагатимуть» опозиційним угрупованням. У попередніх повідомленнях говориться, що метою сил спеціального призначення є боротьба з екстремістським угрупованням «Ісламська держава».

Високопоставлений представник американської адміністрації заявив у п’ятницю, що президент Обама дав дозвіл надіслати до північного регіону Сирії невеликий загін сил спеціального призначення – менше 50 військовослужбовців.

Ці сили координуватимуть дії місцевих частин і приєднаються до коаліційних зусиль у боротьбі з «Ісламською державою». Це перший раз американські сухопутні сили будуть офіційно надіслані до Сирії для виконання рейду або конкретного завдання.

Репортерам у Білому домі повідомлено, що Обама також схвалив наради з іракськими лідерами для встановлення сил спеціального призначення, щоб збільшити зусилля для послаблення та знищення лідерів і мереж ІДІЛ.

У рамках нових заходів президент також доручив розташувати на базі НАТО Інджирлик у Туреччині додаткові літаки А-10 та F-15.

Високопоставлений службовець адміністрації Обами заявив, що після ознайомлення з дотеперішніми заходами проти ІДІЛ, США посилюють боротьбу з екстремістами.

Дивіться також: Місцеві вибори по-американськи: Так поводиться кандидат, якому нічого ховати від виборців

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG