Спеціальні потреби

Актуально

Валютну політику США піддають критиці

Валютну політику США піддають критиці

Наприкінці цього тижня у Південній Кореї розпочнеться саміт Великої двадцятки в центрі уваги якого буде валютне питання.

Ще заздалегідь до саміту, Німеччина, Китай та інші країни піддають критиці прийняте недавно Сполученими Штатами рішення щодо вливання в підупалу американську економіку 600 мільярдів доларів з метою її піднесення.

Критики кажуть, що ці гроші не сприятимуть значною мірою економічному розвиткові США, а найвірогідніше опиняться у країнах, що швидко розвиваються і викличуть там зростання вартості валюти та зашкодять їхньому експортові.

Американські заходи вже спричинились до падіння долара по відношенню до деяких інших валют, що може, з погляду критиків, надати певну перевагу експортованим із США товарам.

Утім Вашингтон віддавна звинувачує Пекін у практиці штучного занижування вартості юаня, завдяки чому виготовлені в Китаї товари мають більший попит на глобальних ринках.

Економіка Сполучених Штатів є однією із найбільших економік світу. І як зазначив президент Барак Обама, забезпечення умов зростання американської економіки допоможе подальшому розвиткові всієї глобальної економіки.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG