Спеціальні потреби

Актуально

Міністр оборони США Ґейтс заявив, що 2011 року піде у відставку

Міністр оборони США Роберт Гейтс повідомив, що він планує подати у відставку у наступному році. Він сказав, що було б зовсім логічно передати іншим справи, коли адміністрація закінчить перегляд своєї стратегії щодо Афганістану.

Ґейтс заявив про це під час інтерв’ю журналу Foreign Policy (Зовнішня політика). Він сказав, що в січні 2011 року, коли має бути завершений перегляд стратегії, адміністрація могтиме визначити її ефективність.

Нинішній шеф Пентагону зазначив при цьому, що чекати із відставкою до січня 2012 року було б помилкою, оскільки важко було б знайти ефективного кандидата в час, коли президентська кампанія у США вже в повному розпалі.

В окремому інтерв’ю газеті Los Angeles Times міністр Ґейтс зазначив, що дата виведення американських військ з Афганістану у липні 2011 року залишається в силі.

Втім командуючий військами США і НАТО в Афганістані генерала Дейвид Петреус в інтерв’ю американській телекомпанії назвав липень 2011 року лише «початком процесу» виведення військ.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG