Спеціальні потреби

Актуально

Компанія БП створить фонд для безробітних нафтовиків

Новий виконавчий директор нафтової компанії Бритиш Петроліум Боб Дадлі каже, що компанія встановить фонд на 100 мільйонів доларів на підтримку робітників-нафтовиків у Мексиканські затоці, які втратили роботу з приводу величезного виливу нафти.

У п’ятницю Дадлі накреслив довготермінові зусилля своєї компанії в регіоні на прес-конференції у місті Білоксі, що у штаті Міссісіппі.

До нього приєднався колишній голова федерального агентства з надзвичайних ситуації Джеймс Лі Вітт, якого призначено для ведення незалежного спостереження з очищення навколишнього середовища.

Місцеві офіційні особи і мешканці розраховують на довготермінові зобов’язання БП щодо цього.

Тимчасом адмірал Берегової охорони у відставці Тад Аллен, який є представником уряду у справі екологічної катастрофи, розмовляв у четвер з губернатором Луїзіани Боббі Джиндалом і місцевими офіційними особами, які занепокоєні тим, що компанія БП передчасно зупинить очищувальні заходи.

Всі новини дня

Антикорупційні зусилля під час повномасштабної війни: інтерв’ю з очільником «Прозорро. Продажі» Олексієм Соболєвим. Відео

Про антикорупційні зусилля в Україні протягом повномасштабної війни розповів Олексій Соболєв, очільник «Прозорро. Продажі». Наразі він прибув до США на міжнародну антикорупційну конференцію.

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:38 0:00

350 тонн медичної допомоги за останні півроку відправила в Україну громадська організація з Чикаго UMANA – Українське лікарське товариство Північної Америки. Дефібрилятори, антибіотики, ліжка, машини швидкої допомоги – все це у контейнерах щотижнево відправляють в Україну. 

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

США нададуть підтримку українському бізнесу на Заході країни. Документ про це сьогодні підписали Банк Львів та Фінансова корпорація розвитку США. Йдеться про угоду на 15 мільйонів доларів кредитних ресурсів. З посадовцями у Львові розмовляла Мирослава Гонгадзе.

Громадські організації, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією в США. Відео

Представники 4 громадських організацій, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією Сполучених Штатів. На слуханнях були присутні представники як з України, так і зі США та Литви. Волонтери наголосили, що допомога Заходу часто є недостатньо швидкою.

Американку Бріттні Ґрайнер обміняли на росіянина Віктора Бута – деталі з Білого дому. Відео

США обміняли увʼязнену в Росії американську баскетболістку Бріттні Ґрайнер на Віктора Бута – росіянина, який відбував термін у США за торгівлю зброєю. Більше про важливість цієї події та деталі з Білого дому – розповідає Юлія Ярмоленко.

Більше

XS
SM
MD
LG