Спеціальні потреби

Індекс Доу Джонса впав на 630 пунктів


Індекс Доу Джонса впав на 630 пунктів

Усі три основні індекси цінних паперів у США різко впали у понеділок, втративши від 5% до 7%. Хвилювання серед інвесторів було спровоковане пониженням кредитного рейтингу США, а також падінням показників на фондових ринках Азії та Європи. Індекс «S&P 500», який бере до уваги акції 500 найбільших американських компаній, втратив 7% своєї вартості. Промисловий Індекс «Доу Джонса» обвалився на 5.55%.

Торги у понеділок були першим шансом для інвесторів відреагувати на пониження кредитного рейтингу США до «АА+», про яке компанія «Стандард і Пурс» оголосила у п’ятницю. Багато інвесторів почали терміново позбуватися акцій і переводити капітали у більш безпечні форми інвестицій, як золото і срібло.

Виступаючи на прес-конференції у понеділок, Президент США Барак Обама назвав рішення компанії «Стандард і Пурс» про зниження рейтингу США - помилковим. При цьому він висловив сподівання, що такий розвиток подій змусить законодавців у Конгресі швидше знаходити компроміси у дебатах про зменшення дефіциту бюджету США і підштовхне їх до збалансованого підходу у цьому питанні, який включає як зменшення державних витрат так і збільшення податків для заможної частини населення.

Президент Барак Обама переконаний що США залишаються надійним місцем для інвестицій. На його думку, попри формальне зниження, фінансові ринки продовжують вважати рейтинг кредитоспроможності США на рівні «ААА»

XS
SM
MD
LG