Спеціальні потреби

США запроваджують нові санкції проти Ірану, кажучи, що це лише початок


Запуск іранської ракети

Сполучені Штати вдалися до перших кроків на підтримку рішучих заходів щодо Ірану, накладаючи нові санкції на 13 індивідуальних осіб і 12 установ, пов’язаних з програмою балістичних ракет Тегерана. Ці заходи стосуються також деяких іноземних організацій.

Санкції, зокрема, скеровані проти іранських мереж підтримки в Китаї і Об’єднаних Арабських Еміратах, які намагаються допомогти Тегерану отримати технологію і матеріали для розвитку програми виготовлення балістичних ракет.

Міністерство фінансів заявило, що санкції також накладено на індивідуалних осіб і мережі, які співпрацюють з елітними частинами Іранської революційної гвардії Quds Force та підтримуваним Іраном терористичним угрупованням Гезболла в Лівані.

«Це лише початкові кроки у відповідь на провокативну поведінку Ірану, попередив високопоставлений службовець адміністрації, називаючи недавню поведінку Ірану неприйнятною.

«Іран може зробити вибір», сказав посадовець. – Ми будемо позитивно працювати з Іраном, коли він дотримуватиметься міжнародних зобов’язань у час, як ми рішуче виступатимемо проти дестабілізаційних заходів з боку Ірану».

Прийняті у п’ятницю рішення були результатом того, що американські посадовці охаракетризували як тривалий процес, що включає консультації з головними агентствами США, а також союзниками Америки.

Проте офіційні особи заявили, що причиною заходів було випробування балістичної ракети 29 січня всупереч резолюції ООН, яка забороняє Іранові проводити такі випробування.

Дивіться також: Страшна реальність життя нелегальних іммігрантів відображена на виставці «Вийнятковий стан»

Страшна реальність життя нелегальних іммігрантів відображена у виставці «Вийнятковий стан». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG