Спеціальні потреби

США запроваджують нові санкції проти Ірану, кажучи, що це лише початок

  • Голос Америки

Запуск іранської ракети

Сполучені Штати вдалися до перших кроків на підтримку рішучих заходів щодо Ірану, накладаючи нові санкції на 13 індивідуальних осіб і 12 установ, пов’язаних з програмою балістичних ракет Тегерана. Ці заходи стосуються також деяких іноземних організацій.

Санкції, зокрема, скеровані проти іранських мереж підтримки в Китаї і Об’єднаних Арабських Еміратах, які намагаються допомогти Тегерану отримати технологію і матеріали для розвитку програми виготовлення балістичних ракет.

Міністерство фінансів заявило, що санкції також накладено на індивідуалних осіб і мережі, які співпрацюють з елітними частинами Іранської революційної гвардії Quds Force та підтримуваним Іраном терористичним угрупованням Гезболла в Лівані.

«Це лише початкові кроки у відповідь на провокативну поведінку Ірану, попередив високопоставлений службовець адміністрації, називаючи недавню поведінку Ірану неприйнятною.

«Іран може зробити вибір», сказав посадовець. – Ми будемо позитивно працювати з Іраном, коли він дотримуватиметься міжнародних зобов’язань у час, як ми рішуче виступатимемо проти дестабілізаційних заходів з боку Ірану».

Прийняті у п’ятницю рішення були результатом того, що американські посадовці охаракетризували як тривалий процес, що включає консультації з головними агентствами США, а також союзниками Америки.

Проте офіційні особи заявили, що причиною заходів було випробування балістичної ракети 29 січня всупереч резолюції ООН, яка забороняє Іранові проводити такі випробування.

Дивіться також: Страшна реальність життя нелегальних іммігрантів відображена на виставці «Вийнятковий стан»

Страшна реальність життя нелегальних іммігрантів відображена у виставці «Вийнятковий стан». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG