Спеціальні потреби

Актуально

Ревізори: У Пентагоні не знають, на що пішли мільярди з іракського фонду

За висновками внутрішнього аудиту в американському Міноборони, ніхто не може сказати, на що конкретно витрачено 8,7 із 9,1 мільярдів доларів з Фонду продажу іракської нафти. Йдеться про проміжок часу між 2004 і 2007 роками, коли фондом розпоряджалися Сполучені Штати. Кошти з фонду мали бути використані на відбудову Іраку.

Ревізори встановили відсутність банківських рахунків, які мали бути створені для контролю витрат. Вони також сконстатували, що у випадку 2,7 мільярдів доларів взагалі немає документації про те, на що гроші пішли.

Аудитори нікому не інкримінують шахрайство, але стверджують, що відсутність банківських рахунків, на яких мали зберігатися кошти, могла призвести до їх нецільового використання.

Керівництво Пентагону пообіцяло провести перегляд системи бухгалтерського обліку.

Зараз у фонді зберігається 34 мільярди доларів. В принципі ці кошти у 2007 році мали перейти у володіння іракського уряду, але фактичний контроль над ними далі здійснюють США.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG