Спеціальні потреби

Актуально

Байден перебуває з візитом в Іраку

Віце-президент Джозеф Байден відзначає День незалежності США з американськими військовослужбовцями в Іраку.

На порядку денному візиту американського високопосадовця – розмови з прем’єр-міністром Іраку Нурі аль-Малікі і його головним суперником на цю посаду Аядом Аллаві, як також зустріч з іракським президентом Джалалом Талабані.

Байден також насолоджувався іронією проведення в одному з палаців Саддама Гуссейна церемонії надання громадянства США групі амриканських військових кажучи, що «перебуваючи в цьому мармуровому палаці ми свідчимо про те, що все, що Саддам представляв, було брехнею. Для мене це просто – чудово».

Від часу парламентських виборів 7-го березня, іракські політики сперечаються щодо того, хто керуватиме країною. Насильство в Іраку не вщухає.

У розмові з кореспондентами у суботу, Байден висловив сподівання, що в Іраку буде сформований уряд, який представлятиме усі прошарки суспільства.

Іракські офіційні особи побоюються, що бойовики використовують політичний застій в країні, аби підважити плани щодо встановлення безпеки.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG