Спеціальні потреби

Клінтон: КНДР становить загрозу азійсько-тихоокеанському регіону


Державний секретар Сполучених Штатів Гілларі Клінтон заявила, що Північна Корея і Бірма становлять довготермінову загрозу стабільності в азійсько-тихоокеанському регіоні.

Цю заяву вона зробила на початку регіонального Форуму АСЕАН у Ханої. Пані Клінтон назвала Північну Корею «ізольованим і войовничим» режимом, який веде кампанію «провокаційної і небезпечної поведінки».

У середу, під час відвідин Сеула, держсекретар повідомила про ряд нових санкцій проти пхеньянського режиму після того, як у березні він затопив південнокорейський корабель, у результаті чого загинуло 46 моряків. Північна Корея заперечує, що вона затопила корвет «Чхонан».

Гілларі Клінтон заявила 27-членній АСЕАН, що мир не запанує на Корейському півострові, якщо Північна Корея «фундаментально не змінить своєї поведінки».

У неділю розпочнуться важливі військові навчання американських і південнокорейських збройних сил у Японському морі, які, за словами офіційних осіб, мають бути попередженням Північній Кореї. Представник Північної Кореї вже заявив, що Пхеньян дасть «фізичну відповідь», якщо навчання відбудуться.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG