Спеціальні потреби

Лікар: стан пораненого члена Конгресу США - стабільний


Конгресвумен Ґабріел Ґиффордс

Лікар конгресвумен Ґабріел Ґиффордс, яку важко поранено в голову під час суботньої стрілялнини в Аризоні, заявив, що він задоволений її поступом на шляху до одужання.

Лікар Майкл Лемол з Університецького медичного центру у Тусоні сказав журналістам у вівторок, що пані Ґиффордс, якій проводили штучну венталяцію легенів за допомогою респіратора, тепер відновлено самостійне дихання і вона далі реагує на нескладні команди.

Він заявив, що одужання забере багато часу. Проте лікарі сповнені оптимізму, так довго як стан її не погіршиться. Лемол заявив, що шанси на виживання, не кажучи вже про одужання, після такого поранення дуже малі, за його словами - «майже неіснуючі».

Ґиффордс проводила зустріч з місцевими виборцями біля супермакету у Тусоні у суботу коли почалася стрілянина. Шестеро осіб загинуло, в тому числі федеральний суддя.

У понеділок ймовірний нападник вперше постав перед судом, де йому пред’явлено звинувачення за кримінальним законодавством. 22-річний Джаред Лофнер, під посиленою охороною, прибув до суду у місті Фінікс у кайданах. В разі його буде визнано винним, йому загрожує довічне ув’язнення або смертна кара.

XS
SM
MD
LG