Спеціальні потреби

Барак Обама дав першу після свого переобрання прес-конференцію


Виступаючи на своїй першій прес-конференції з часу переобрання на другий термін минулого тижня, президент США Барак Обама висловив бажання зберегти робочі місця в Америці і не відправляти їх за кордон.

Промовляючи у середу до журналістів у Білому домі, президент заявив, що США стоять перед конкретним терміном, до якого необхідно винести рішення стосовно економічних питань та бюджетної кризи. Обама мав на увазі так-звану «фіскальну прірву» - автоматичне збільшення податків і скорочення витрат, які мають ввійти в дію першого січня 2013 року. Він закликав законодавців схвалити економічне законодавство до початку різдвяних канікул.

Серед інших тем, які порушувалися на прес-конференції – скандал, який призвів до відставки з посади директора ЦРУ генерала Дейвида Петреуса.

Барак Обама також торкнувся питання атаки 11 вересня на консульство США у Бенгазі, внаслідок якої було вбито четверо американців, у тому числі посла у Лівії Криса Стівенса.

Щодо закордонної політики та Ірану, американський президент заявив, що прагне досягнення дипломатичної розв’язки справи ядерних амбіцій Тегерана.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG