Спеціальні потреби

БП знову намагається зупинити вилив нафти з пошкодженої свердловини


Нафтова компанія Бритиш Петроліум розпочала здійснювати новий план з метою зупинення виливу нафти з пошкодженої свердловини в Мексиканській затоці.

Після шеститижневих неуспішних спроб зупинити вилив, у середу інженери почали реалізувати новий план, який полягає в тому, щоб відрізати пошкоджену трубу і опісля на отвір свердловини опустити ковпак, що збиратиме з неї нафту.

Представники Берегової охорони США заявили у вівторок, що, можливо, потрібно буде три дні для того, щоб закрити свердловину, після чого нафту перекачуватимуть до танкера на поверхні затоки.

Крім цього, Бритиш Петроліум працює над двома допоміжними свердловинами, щоб зменшити тиск у пошкодженій свердловині і назавжди її закрити, однак, згідно з передбаченнями, вони не будуть закінчені до серпня.

Вилив нафти у Мексиканській затоці розпочався після того, як на нафтовій платформі, яку наймала компанія Бритиш Петроліум, 20 квітня стався вибух, який убив 11 робітників.

Це найбільший вилив нафти в історії Сполучених Штатів, і федеральні органи влади розпочали кримінальне і цивільне слідство в справі катастрофи.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG