Спеціальні потреби

Чергова спроба БП припинити вилив нафти у Мексиканській затоці


Берегова охорона США повідомила, що нафтовій компанії Бритиш Петроліум вдалось перерізати трубу із пошкодженої свердловини в Мексиканській затоці, з якої вже шість тижнів виливається нафта. Одначе, тепер треба буде закрити свердловину, що на погляд експертів, може бути проблематичним.

Адмірал Берегової охорони Тад Аллен, під час зустрічі з журналістами у четвер, сказав, що переріз труби зроблено нерівномірно, отож буде важче, ніж передбачалось, прикріпити до труби пристрій, що зупинить дальший вилив нафти.

Фірма БП надіялась чисто відрізати трубу, одначе алмазна пила у середу застрягла, і довелося ножницями закінчити переріз труби.

Президент США Барак Обама у п’ятницю знову відвідає південне узбережжя країни, щоби оцінити заходи для припинення цього найбільшого в американській історії виливу нафти.

Американський уряд схвалив план, згідно з яким штат Луїзіана має спорудити низку піскових бар’єрів, щоби захистити прибережні болотисті райони від нафтової плями. У середу вечорі адмірал Аллен дав розпорядження, щоби фірма Бритиш Петроліум покрила кошти спорудження цих бар’єрів.

XS
SM
MD
LG