Спеціальні потреби

БП вже витратила понад мільярд доларів, щоб припинити вилив нафти


Представник БП Тоні Гейвард

Нафтова компанія Бритиш Петроліум заявила, що вона вже витратила 1.25 мільярда доларів на зусилля з метою припинити вилив нафти у води Мексиканської затоки і на очищувальні роботи.

У понеділок БП повідомила, що ці приблизні дані не включають 360 мільйонів доларів, уже призначених на побудову бар’єру для захисту від нафти узбережжя штату Луїзіана.

Нафтова компанія заявила, що накладений у четвер на свердловину ковпак протягом трьох днів зібрав 16 600 барелів нафти, включно з 10 500 барелями в суботу.

За офіційними підрахунками, щодня зі свердловини витікає до 19 000 барелів нафти, причому більшість і далі виливається у води затоки.

Водночас компанія БП заявила, що вона намагається встановити другий ковпак, що може збільшити кількість нафти, яку збирають з пошкодженої свердловини. За повідомленням, новий ковпак може бути готовим уже наступного тижня.

Однак особа, яка очолює заходи американського федерального уряду в цій справі, заявила в неділю, що вилив нафти продовжуватиметься протягом кількох місяців, доти, доки не буде закінчено двох допоміжних свердловин, щоб повністю закрити пошкоджену свердловину.

XS
SM
MD
LG