Спеціальні потреби

Актуально

Уряд США: З пошкодженої свердловини щодня витікає до 60 тисяч барелів нафти

За оцінками американського уряду, із пошкодженої свердловини в Мексиканській затоці щодня витікає від 35 до 65 тисяч барелів нафти, але протягом останньої доби було зібрано 25 тисяч барелів.

Таку заяву зробив у п’ятницю в Новому Орлеані командувач Берегової охорони США адмірал Тад Аллен на брифінгу для репортерів.

Він також сказав, що роботи по бурінню допоміжної свердловини, щоб уможливити закриття пошкодженої, випереджують графік і можуть досягти цілі через два-три тижні.

Проте Аллен відмовився робити передбачення, що компанія Бритиш Петроліум зможе назавжди закрити пошкоджену свердловину перед терміном, первісно визначеним на серпень.

Адмірал Аллен сказав, що продовжуються зусилля, щоб збільшити кількість нафти, яку збирається із пошкодженої свердловини.

У четвер високопоставленому представникові Бритиш Петроліум Тоні Гейварду ставили гострі запитання щодо процедур нафтової компанії. Він давав свідчення перед одним з підкомітетів Палати представників.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG