Спеціальні потреби

Актуально

Комапанія БП накачує цемент у пошкоджену нафтову свердловину

Нафтова компанія Бритиш Петроліум повідомила, що розпочалося накачування цементу у пошкоджену нафтову свердловину в Мексиканській затоці. Це частина планів закрити свердловину після того, як понад три місяці сталася екологічна катастрофа.

В оприлюдненій у четвер заяві БП повідомила, що операція відбувається під керівництвом і за згодою адмірала Берегової охорони США у відставці Тада Аллена. Накачування цементу у свердловину відбувається після того, як раніше свердловину наповнено буровою сумішшю.

Аллен, який є представником уряду з питань екологічної катастрофи в Мексиканській затоці, заявив у середу, що накачування цементу відбудеться, незважаючи на буріння додаткової свердловини, яка, згідно з передбаченнями, покладе край кризі і буде закінчена через кілька днів.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG