Спеціальні потреби

Компанія БП закрила цементом пошкоджену нафтову свердловину


Робітники нафтової компанії Бритиш Петроліум закінчили операцію накачування цементу у пошкоджену нафтову свердловину в Мексиканській затоці. Тепер вони готуються до чергового етапу заходів, яким буде остаточне закриття свердловини.

У четвер британська компанія оприлюднила заяву, в якій сказала, що накачування цементу було завершенням процедури, в рамках якої використано також важку бурову суміш.

Представник уряду з надзвичайних ситуацій адмірал Берегової охорони у відставці Тад Аллен заявив репортерам, що робота над закінченням додаткової свердловини відновиться після того, як затвердне цемент. А для цього – за його словами – потрібно до 36 годин.

Аллен сказав, що не вважатиме пошкодженої свердловини «мертвою» до часу закінчення буріння додаткової свердловини і закриття пошкодженої свердловини додатковою буровою сумішшю і цементом також знизу Він додав, що процес накачування цементу дослівно гарантує, що з пошкодженої свердловини вже ніколи не виливатиметься нафта у води Мексиканської затоки.

XS
SM
MD
LG